Opinie klientów

Serdecznie polecam zajęcia Jamin- Pilates u Asi.

Nie dlatego, że jest super atmosfera – a jest; nie dlatego, że brak jest presji psychicznej modnego ubioru sportowego – możecie ubrać się dowolnie, byle wygodnie – bo tak jest; nie dlatego, że ćwiczenia są skonstruowane przez profesjonalistkę tak, by dawały największy efekt przy zachowaniu najwyższej staranności o ochronę zdrowia: kręgosłupa, ścięgien itp. – a tak jest, ale dlatego, że wreszcie musicie pomyśleć o sobie, by zrobić naprawdę niewiele po to, by poczuć się w pełni kobieco i ruszać się jak kobieta. Poczuć swe ciało, wymodelować je, równocześnie dbając o nie i o zdrowie, to główna zasada Asi . To tylko dwie godziny w tygodniu, kiedy możecie wyjść z domu i spędzić czas przy wspaniałej muzyce, zrelaksować się wśród takich kobiet jak wy. Niezależnie ile masz lat, czy jesteś gruba, czy chuda – to nie ważne. Jesteś kobietą, piękna kobietą i czas podnieść głowę do góry i pokazać to światu, bo to nie ilość kilogramów, ale wymodelowana sylwetka (w każdym rozmiarze) daje nam satysfakcję i …podoba się facetom. Zachęcam – ruszcie się do .. życia, najlepiej z Asią i jej Pilatesem. Asia jest specjalistka i na prawdę wie co zrobić, byś wyglądała i czuła się super Pozdrawiam. Mira

Gorąco polecam Jamin-Pilates

Kilka lat temu regularnie uczęszczałam na zajęcia Jamin-Pilates u Asi w miejscu zamieszkania .

Niestety musiałam się przeprowadzić do miejscowości oddalonej o 25 km. Ze względu na dalekie dojazdy przestałam uczęszczać na spotkania. Próbowałam znaleźć w nowym mieście zajęcia Pilatesu. Niestety bez powodzenia. Panie prowadzące albo za głośno krzyczały albo nie zwracały uwagi na indywidualne potrzeby i możliwości danej osoby. Po kliku latach wróciłam do Asi. Już na pierwszych zajęciach ponownie złapałam bakcyla. Tylko Jamin-Pilates potrafi stworzyć klimat, odpowiednią muzykę z indywidualnym podejściem do każdego człowieka . Zestaw ćwiczeń zawsze jest odpowiednio dobrany do nastroju i samopoczucia grupy. Można uzyskać porady dotyczące żywienia i funkcjonowania organizmu. Odpowiada mi rytm ćwiczeń, przerwy na relaks oraz podkład muzyczny, który odpręża. Moje samopoczucie po zajęciach zawsze jest świetne!

Uwaga Pilates u Asi uzależnia ! Warto dojeżdżać 50 km w obie strony!

Anna

Na zajęcia Jamin-Pilates do Asi chodzę od kilku lat,oczywiście niezmiernie ważnym aspektem ćwiczeń jest lepsza sprawność fizyczna i kondycja,ale chciałam zwrócić uwagę na dodatkowy , dla mnie niezwykle ważny element tzn; RELAKS na każdym spotkaniu . Po dniu pełnym nowych wyzwań i zadań do realizacji- treningi z Asią są czasem kiedy wszystkie stresy , przynajmniej na jakiś czas znikają z głowy. Prowadzę dosyć aktywne życie zawodowe i myślę ,że mogę z pełną świadomością powiedzieć ,iż dzięki ćwiczeniom i wytchnieniu jakie dają treningi z Asią jestem w stanie radzić sobie z całkiem poważnymi wyzwaniami.

Grażyna

Osoba prowadząca zajęcia jest solidna , perfekcyjna w tym co robi oraz szczera. Bardzo dobrze i perfekcyjnie prowadzi zajęcia, które są dobre na naszą postawę, koncentrację i wyrzeźbienie sylwetki spokojnymi , relaksacyjnymi ćwiczeniami.

Ania

Ćwiczenia z Asią są dla mnie samą przyjemnością , robi to profesjonalnie , za każdym razem wprowadza nowe elementy ćwiczeń, po przez to zawsze chętnie uczęszczam na zajęcia.

Polecam na pewno jest osoba która wie jak takie ćwiczenia powinny wyglądać po prostu zna się na tym co robi. Jeszcze raz polecam.

Grażyna

....

Ten Pilates ( Jamin-Pilates) jest najlepszą inwestycją dla mnie -moje zdrowie. Nie jest nudny gdyż różnorodność ćwiczeń proponowanych i aplikowanych działa holistycznie. Wiem bo prowadząca wyjaśnia i tłumaczy bez marketingu ,że inwestuję w siłę mięśni ,zwinność tancerki i giętkość baletnicy.

Każde ćwiczenie jest zmaganiem z ograniczeniami mojego organizmu i najlepszą terapią na „ból“ spraw codziennych. Jest też okazja do budowania siebie.

Wiem ,że liczy się precyzja . Wiem, że liczy się wytrwałość w ćwiczeniach a pomaga w tym dobra atmosfera spotkań.

Dla mnie liczy się profesjonalizm prowadzącej . To, że poprawia nas -tłumaczy jak ćwiczyć,że nie obiecuje tego co jest niemożliwe, czym dowodzi potrzebę akceptacji kobiecości . Zmienia zestawy ćwiczeń by działać kompleksowo.

Pilates dzięki temu staje się dla mnie przyjemnością , przygodą a nie nudnym, trudnym ćwiczeniem rehabilitacyjnym , niezrozumiałym lub zmarnowanym czasem.

Jest on przynoszącym efekty czasem dbania o moje zdrowie- przekonuję się o tym już dziś , a jeżeli będę ćwiczyć przez kolejne lata …. No cóż zachowam sprawność, która czyni przyszłość szczęśliwą.

Monika

Profesjonalizm , zaangażowanie i dobra zabawa . Asia to profesjonalistka w każdym calu, zaangażowana w swoją pracę , pełna pasji i zawsze świetnie przygotowana do zajęć a do tego niezwykle sympatyczna i otwarta osoba. Na zajęciach tłumaczy jakie mięśnie trenujemy i muszę przyznać ,że patrząc na sylwetkę Pani trener jestem przekonana w 100% ,że wie co mówi .

Jak nikt inny potrafi zmotywować do ćwiczeń , a kiedy trzeba dać nam miłego kopa.

Rezultaty jakie osiągnęłam przerosły moje oczekiwania . Dwa rozmiary mniej , ładniejsza sylwetka ,ustąpił ból kręgosłupa( praca przy komputerze dawała się we znaki)

Teraz uśmiech na twarzy i to powoduje , że czuję się młoda a nie mam już 20 lat.

Ilona

Rok temu- Dres – sprany pobrudzony od czekolady

ćwiczenie – jasne ale tylko kciuka na kanapie przed telewizorem przy zmianie kanału TV

Radość i śmiech – ale oczywiście na widok sernika i torty czekoladowej.

Rozmiar 44 ,lat 28 dwójka dzieci...... na śniadanie ciastka czekoladowe , na obiad schabowy ,ziemniaki i mizeria ( przecież nie będę gotowała dla siebie innego obiadu) jestem prawie jak Bridget Jones. Treningi z Asią znalazł i namówił mnie mąż – dowiedział się na siłownia ,że u góry ćwiczą dziewczyny i słyszał ,że są bardzo zadowolone. Kupił mi karnet.

Treningi 2 razy w tygodniu – samopoczucie dużo lepsze , czekoladę zamieniłam na owoce i salę gimnastyczną . Czy polecam ? Oczywiście,że polecam .

Atmosfera bardzo sympatyczna . Dziewczyny miłe , motywują się na wzajem .

Poprawiłam kondycję , mam więcej energii do życia i więcej cierpliwości do dzieci. Poznałam całą anatomię,nie wiedziałam ,że jest aż tyle mięśni , które mogą boleć . Jednak jest to inny ból , niż ten ból kręgosłupa , który męczył mnie od lat . Ten minął bezpowrotnie.

Ilona

Kochana Joasiu,szkoda ze mieszkam w Holandii i nie mogę zapisać się na twoje zajęcia z Pilates!skorzystałam co prawda raz z twojego szkolenia i. doznałam szoku, przede wszystkim dlatego że jesteś niesamowicie wysportowana,zajęcia prowadzisz w sposób otwarty,rzeczowy i profesjonalny!najbardziej jednak ujął mnie fakt jak mobilizujesz ekipę,wymagającym nie znającym sprzeciwu tonem,stawiając poprzeczkę każdemu z osobna i wszystkim RAZEM jednocześnie! opowiedziałam o TOBIE w Holandii...pisząc z zachwytu i z żalu jednocześnie że będę mogła korzystać z twoich zajęć okazjonalnie!

Beata