Czujesz się

zmęczona, bez energii? Nie wiesz jak dbać o swoje zdrowie, swoją sylwetkę, o siebie?

Nazywam się Joanna Jamin  i pomagam kobietą odnaleźć na nowo w sobie pokłady energii i poczucie kobiecości i atrakcyjności, poprzez program ćwiczeń, który sama stworzyłam i dopasowałam do potrzeb szerokiej gamy klientów.
Moja wiedza to praktyka. Ćwiczę od 37 lat. Byłam zawodowym sportowcem na arenie międzynarodowej, gimnastyczką i akrobatką. W mojej karierze zdobyłam wiele tytułów. Moim największym sukcesem w tej dziedzinie były Mistrzostwa Świata i Europy, tam II miejsce.

Wiem dokładnie jak stworzyć sprawne ciało, nie potrzebując do tego żadnych gadżetów i przyrządów.
Dziś mogę powiedzieć, że nic nie zastąpi praktyki.

Dlatego: każda kobieta na zajęciach znajdzie coś dla siebie, aby poczuć już w krótkim czasie jak jej ciało i sprawność się zmienia.

Zaoszczędzisz i pieniędzy i czasu, bo mój program zawiera kilka metod w jednym i tam pracujesz na kilku płaszczyznach.

Uczysz się oddychania, równoważysz poprzez elementy Jogi gospodarkę hormonalną a także stabilność emocjonalną. Poprzez Pilates usprawniasz swoje ciało, gimnastyka rozciąga i nadaje ciału elastyczność a balet w końcowym efekcie nadaje Twojej sylwetce gracji i wyprostowanej postawy.

Przypuszczam, że w głębi siebie masz wizję idealnej swojej sylwetki , takiej według siebie a nie jakiegoś nadanego ideału.
Chcesz poprzez swoją wysportowaną sylwetkę wyrażać jeszcze bardziej siebie i swoją osobowość?
Dlatego warto stworzyć swój własny niepowtarzalny wizerunek swojego ciała według Twoich wartości.

Jeżeli jesteś gotowa rozpocząć ze mną tę podróż to zadzwoń....

515 2345 87