Każda kobieta jest wyjątkowa i piękna ze swoją indywidualnością .

Każda kobieta jest wyjątkowa i piękna ze swoją indywidualnością .

Ćwiczymy aby poprawić sprawność i elastyczność naszego ciała a nie gonimy za wyidealizowanym wizerunkiem kobiety z ekranu.
Moje ćwiczenia to połączenie wielu metod w jedną, co daje Ci więcej energii , pięknie wymodelowaną sylwetkę , poczucie wartości, co najmniej o 10 lat przedłużone życie poprzez naukę prawidłowego oddychania.
Ćwicząc ze mną przebywasz w fajnej grupie pozy- tywnych ludzi, gdzie otrzymujesz ode mnie wiele dodatkowych wskazówek na temat zdrowia i rozwoju osobistego .
Uczestniczki zajęć mówią, że zachodzą u nich zmiany nie tylko fizyczne ale także wewnętrzne.
Zapraszam Cię abyś mogła doświadczać i odnaleźć to co dla Ciebie będzie najlepsze.
Łączę pilates, elementy jogi, balet, gimnastykę sportową, prawidłowe techniki oddychania, inspi-rowane piękną muzyką, która wyrywa Cię ze zgiełku świata i swoich problemów .

poprawić jakość życia

Ćwiczymy większość czasu na macie, gdzie podczas jednego ćwiczenia, ćwiczymy wszystkie mięśnie, wraz z oddechem, który wspomaga efekt końcowy. Podczas ćwiczeń zwracam mocną uwagę na wykonanie, estetykę i prawidłowość. Ćwicząc, nasze mięśnie się od siebie odpychają co powoduje wydłużenie sylwetki i piękne rozciągnięcie ciała, co znowu zmienia waszą postawę. Wasze poruszanie zmienia się na sprężyste i pewne siebie. W dzisiejszych czasach jest to jedna z lepszych pomocy, aby poprawić jakość życia i przetrwać tempo w jakim wszystko się rozwija. …
Joanna Jamin

Trend odchudzanie?